Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudok ISO file-t...

Timido kérdése:

Hogyan tudok ISO file-t kibontani?

Figyelt kérdés

Beillesztettem Daemon Toolsba, de semmi nem történt.

( 4.30.1. -es verzió van meg nekem ) Kérlek segítsetek, és RÉSZLETESEN írjátok le, mert nem az erősségem, a gépezés ezen tére! :)) A válaszokat előre köszönöm! Amugy egy játékról lenne szó!


2009. júl. 25. 10:43
 1/5 anonim válasza:
64%
Én az Alcohol 120%-ot használom virtuális meghajtónak.Letöltöd,áthúzod jobb kilikk és mount.És már láthatod is a számítógépnél mint új meghajtót.
2009. júl. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%

[link]

Én ezt használom. Nekem nagyon bevált.

1 informatikus

2009. júl. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ezt a Virtual CloneDrive -t hogyan kell használni?
2009. júl. 25. 11:58
 4/5 anonim ***** válasza:
79%

Ugye beillesztetted a Daemon Toolsba. Utána meg kell nyitni a sajátgéped ott megkell keresni a virtuális meghajtót (mivel az imént abba raktad be az iso fájlt, mintha egy DVD-t raktál volna be a gépbe). Ha megtaláltad katt rá jobb egérgombbal és megnyitás. Keress egy olyan fájlt, hogy autorun.exe vagy setup.exe de lehet, hogy neked más lesz e legtöbbször az utóbbiak vannak.

Remélem tudtam segíteni :)

2009. júl. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
IGEN!! Nagyon sokat segítettél!! :):):):) Köszönöm szépen!! Juuj nagyon örülök!! :):):) Tényleg nagyon köszönöm!! :)) :**
2009. júl. 25. 16:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!