Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek megfelelő?

Szerintetek megfelelő?

Figyelt kérdés

Sziasztok az alábbi laptopot néztem ki magamnak, elsősorban miden napi használatra, valamit egykét tervező program futtatására, és néha néha játszani is ...

szerintetek hátrány, hogy nincs rajta, hogy Op. rendszer? ...


Megéri ez a gép?



[link]



2012. aug. 24. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez neked kell eldönteni hogy megéri. Persze menni fog rajta a tervező program. Ennyi pénzért általában adnak mellé Win 7-et. Hátrány abban az esetben ha neked nincs Op rendszered. De amúgy könnyen be lehet szerezni így azért annyira nem vészes.
2012. aug. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
általáan azt írják mellé Op. rendszernek, hogy FreeDOS ... most ez mit is jelent?... mert szerintem nem azt, hogy adnak hozzá Win7-et...
2012. aug. 24. 13:52
 3/6 anonim ***** válasza:
FreeDOS egy ingyenes op rendszer, de semmirevaló. Nem is értem hogy ilyen összegért miért nem kerül bele a win 7.
2012. aug. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
na igen, ezt nem értem én sem... de akkor ha én otthon telepítek rá, akkor csak egy boltba vásárolt eredetit, amit meg ugyanúgy meg kell venni ugye?
2012. aug. 24. 14:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem fontos eredeti, ha megtudod szerezni valakitől, vagy olcsón felteszi neked. De ha úgy állsz anyagilag, akkor hosszabb távon megveheted. (Igaz, letölteni is letudod a Win 7-et torrentről és akkor kiírod cd-re aztán úgy feltelepíted, de ha nem vagy benne biztos és nem akarsz kalózkodni, akkor vedd meg.)
2012. aug. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2012. aug. 25. 17:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!