Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Bocsi a kérdésért, de nem...

Bocsi a kérdésért, de nem nagyon értek hozzá! Mit tegyek, hogy Normál módú indításnál ne faggyak le? (többi lent)

Figyelt kérdés

Kaptam egy Dell laptopot (amin Windows7 van) először rendesen működött a gépem, de később amikor Normál módú indítással elindítottam, akkor az egész gép lefagyott, úgy, hogy csak a tálca látszott, az ikonok pedig eltűntek.

(mostanában emiatt Csökkentett mód - hálózattal használom)



2012. aug. 23. 14:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Mennyi memória van benne, és mekkora a videomemória?
2012. aug. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Pontosan nem tudom mekkora,de elvileg elég nagy.És amit adnak a gépekhez telepítő CD-k,stb...arra is gondoltam,hogy újratelepítem valahogy,csak nem értek hozzá.Vagy azt megtudom csinálni,hogy a Win7-et letörlöm és rárakom a WinXP-t?(azt mondják az jobb)vagy hülyeség?
2012. aug. 23. 14:56
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem mondom, hogy az XP jobb, de kisebb erőforrás igényű, az igaz.

Ha a Windowst a géppel kaptad, akkor vissza is viheted, hogy gond van vele. Garanciában bíbelődjenek vele ők. :)

2012. aug. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Haha :) köszi a válaszokat

de,hogy ne kelljen elvinnem,tudtok ajánlani valamit amitől nem fog lefagyni a gépem Normál módú indításnál? :/

2012. aug. 23. 15:16
 5/9 A kérdező kommentje:
Pld.:valami frissítést?
2012. aug. 23. 15:17
 6/9 anonim ***** válasza:
Asztal, üres helyen jobbklikk, tulajdonságok, beállítások, és ott nézd meg, milyen felbontás és színmélység van beállítva.
2012. aug. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
de estleg valami frisítést nem tudtok Dell laptopra?
2012. aug. 23. 15:27
 8/9 anonim ***** válasza:

Drivereket frissíthetsz, a Dell honlapján.


Pl:

[link]

2012. aug. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek,egyik régi barátommal megcsináltuk a Dell CD-kel :))
2012. aug. 23. 19:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!