Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tudnátok ajánlani laptopot 40...

Tudnátok ajánlani laptopot 40 ezer Ft-ig (internetezésre és filmnézéshez)?

Figyelt kérdés
Igazából nem is laptopot inkább netbookot. Olyan kéne amin elmegy az Ubuntu és esetleg dupla magos. Használtan szeretnék venni.
2012. aug. 22. 13:00
 1/10 anonim ***** válasza:
NINCS 40000-ért netbook, SEMMILYEN. A legrosszabbak is 65 ezertől kezdődnek.
2012. aug. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Érdemes megfigyelni, kedves első, hogy használt gépre gondolt. Igazából a nagyon alsó határ amiért hozzád vágnak egy laptopot használtan 30 ezer. Érdemes a vaterán körülnézni, biztos van máshol is, de ott különösen nagy a választék ilyesmiből. Hasonló cipőben járok, kell egy "ütöm-vágom" egyszerű laptop nekem is, én is valami hasonló árkategóriát néztem. Az esetleg dualcore összejöhet, de ennyiért laptopon játszani nem fogsz, ha ez lenne a titkos vágyad. :P Viszont kiváló "irodai" gép válhat belőle.
2012. aug. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
de vannak 40 ezerért, sőt alatta is. sima p4 est celeron procival meg 1 giga rammal kapsz már 25 30 ezertől. apródon vaterán ilyen helyeken keresgélj. netezésre biztos találsz.
2012. aug. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

19 éves vagyok és 1 számítógépen osztozik az egész család (4 fő) és már egy kicsit belefáradtam, hogy pl. ha este lenne kedvem ide ülni akkor nem tudok, mivel mondhatni én vagyok a délutáni műszakos és este a szüleim vagy a tesóm ül itt. Szüleimtől nem akarok pénzt kérni és nekem az összes spórolt pénzem 45 ezer Ft, ebből 10-et sulira költök.

2012. aug. 22. 14:11
 5/10 anonim ***** válasza:

3#

mutatsz nekem egy P4-es gépet celeron procival, adok egy vagyont

2012. aug. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

előző válaszolónak. [link]

[link]

[link] drága barátom, az hogy van a pentium 4 meg a celeron külön az egy dolog, de ha én rosszul írtam akkor elnézést, de sajnos a köztudatban is ez az írásmód él kb 2 milliárd embernél hanem többnél, tehát jó pár asztali és laptop van amit úgy hirdetnek hogy INTEL P4 CELERON, és a p4 az sok esetben az embereknél ugy rögzült be hogy be tudja határolni milyen régi a gép. van ugye p1, p2 stb van aki azt sem tudja mi az a pentium csak ugy ismeri p4 mint egy tipusszám. ebből ne legyen vita

2012. aug. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igazából nekem most olyan gépem van, de szerintem inkább a pentium gyártja a celeront és azért írja ki. Amikor belépek akkor azt írja ki, hogy P4, azonban celeron 2800 proci van a gépbe.
2012. aug. 22. 14:35
 8/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, te baromságokat beszélsz, a Celeront és a Pentiumot is az INTEL gyártja, a pentium az nem egy cég...
2012. aug. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Amúgy azok is segghülyék akik így hírdetik a gépeiket, mert az ember honnan az istenből tudja, hogy az most P4, vagy celeron?
2012. aug. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igaz, elírtam. Elnézést.
2012. aug. 22. 14:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!