Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik videókártya jobb?

Melyik videókártya jobb?

Figyelt kérdés

Van egy Asus 7770: [link] meg 1 Msi 7770: [link]

én azt vettem le hogy az Asus jobb, mivel a GPU órajele 20-al több. De persze szakemberek véleményére várok, Köszi előre is :)


2012. aug. 21. 17:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Érdemi különbség szinte abszolút nincs a kettő közt. Játékban fel sem tűnik az a 20MHz plusz, meg Overdrive-val otthon is tudod tuningolni. De ezzel csak óvatosan. Az MSI is nagyon korrekt és jó ennyi pénzért. Abszolút a szimpátiádra bízom, hogy melyiket veszed. Amelyik szimpatikusabb (És ne vedd figyelembe a +20MHz-t.) Az árkülönbség 1500 Ft, szóval nagyjából semmi. Én lehet, hogy Asust vennék. A hűtése jobbnak tűnik (csak tűnik, nem biztos, hogy az is), de az MSI-é is nagyon korrekt.
2012. aug. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is a hűtésére gondoltam, amúgy azért kérdeztem mert most Asus van a gépemben és szerintem a leges legmegbizhatóbb gyártó az Asus. És köszi választ :)
2012. aug. 21. 18:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!