Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ti napi hány órát gépeztek?...

Ti napi hány órát gépeztek? Illetve hány óra gépezéstől számít kockának vagy függőnek egy ember szerintetek?

Figyelt kérdés
2012. aug. 19. 16:32
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
napi 12 nyáron, suliidőben 6
2012. aug. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

mostanában körülbelül napi 14óra,(vagy ahogy az időm engedi) lényegében egész nap a gép előtt ülök, vagy éppen alszok. és határozottan kockának mondanám magamat, bár keveset szoktam játszani, és tulajdonképpen leginkább csak netezek, olvasok, vagy beszélgetek(zárójelesen azért külön hozzátenném hogy nem az az állandóan facebookozós fajta vagyok, mert ez is elég gyakori jelenség sajnos...), meg alkalmanként egy-két játék, de sosem tagadtam hogy kocka vagyok, sőt szeretem a kockaságomat. :D

azonban mégsem mondanám magamat függőnek, tehát az a véleményem hogy nem az számít hogy hány órát gépezel, mivel előfordulhat az is hogy sokkal inkább függő egy olyan ember aki mondjuk naponta csak 2órát gépezik de az a két óra olyan fontos neki hogy nem bírna meglenni nélküle, ezzel szemben például ott vagyok én, aki ha teheti szinte minden szabadidejét gépközelben tölti, viszont nem hiányozna a gép hogy ha mindig olyan emberekkel lehetnék akikkel szeretnék, és elég engem érdeklő olvasni meg nézegetni valót pakolnának elém, például volt is már olyan hogy hosszabb ideig nem voltam otthon és nem tudtam netezni, viszont még csak nem is éreztem olyan késztetést, hogy de bekapcsolnám a gépemet, vagy megnézném a leveleimet, mert olyan emberekkel voltam akik fontosabbak. tehát végül is arra akartam kilyukadni hogy nem feltétlenül egyenlő a kockaság függőséggel, mert van az úgy hogy valaki csak simán azért kockul, mert nem talál épp jobb elfoglaltságot.

függőnek én akkor mondanék valakit, ha a gépezésért az alapvetően fontosabb dolgokat is hajlandó hanyagolni(((például egy nagyon durva eset ami eléggé híressé vált, hogy egy anya azért nem foglalkozott a kisgyerekével, mert folyamatosan farmvillezett, és a vége az lett hogy a gyerek meghalt emiatt. vagy mondjuk egy másik példa az amolyan "tipikus kockák" akiknek gyakorlatilag nincs is valódi élete a gépezésen kívül. azért megjegyezném: sok olyanról hallottam már hogy valakiről azt hitték hogy ilyen, csak mert sokat kockult, de ettől függetlenül neki is megvolt a saját valós élete is))), és máskor nem is igazán képes jól érezni magát.

a függőség valahol ott kezdődik, amikor valaki csak egy-két játékkal játszik, de rendszeresen, és nem tudja őket abbahagyni.

ha konkrét gépezési időtartamot kellene mondanom, akkor mondjuk a napi rendszeres 20órás kockulási időt már határozottan függőség gyanúsnak mondanám. de ahogy írtam még az elején, a napi néhány órás gépezés is lehet függőség adott körülmények között...

tehát attól függ hogy ki mit csinál gépezés közben, és azt miért csinálja.


17/l (igen, bizony, egy lány kocka, mert hogy ilyen is van. :D )

2012. aug. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Napi 4-5 óra.
2012. aug. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
56%
Az programtól függ. Ha vam valami dolgom vagy kimegyek haverokkal (ebből kiderül hogy nem vagyok kocka XD)akkor k.b. 5-6 óra körül ,de ha nincs jobb dolgom egáész nap nyomom vagy még éjszaka is :))
2012. aug. 26. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Első kérdésre a válaszom: ha iskola van, akkor 5-6 órát, ha nincs, akkor 7-8 órát.
2012. dec. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 máté200222 válasza:
9%
suli idöbe 6-7 nyáron 24 egyszer 48 órát gépeztem rekord szerintem 1-2 óra semi mit lehet anyi idö alat csinálni ? és fügö vagyok nem szoktam ki meni csak suliba és onanis sijetek haza aki 1-2 anak az anya nem engedi vagy hülye és ez igyigaz ha valakinek baja van léci irjon privát ba nekem léci köszi
2013. máj. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
61%

Suli időben napi 2-3 óra, de van amikor ennyi sem, hétvégén, szünetekben alapvetően olyan 3-4, viszont ha rákapok egy sorozatra vagy animére, akkor 2 napon keresztül napi 10-12 óra. Habár ez csekély, mert nem gyakran van ilyen.


14/l

2016. ápr. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
napi 23 óra
2016. máj. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Napi 2óra néha több talán!

Nem lehet egy játéktól ennyire függeni,mert akkor egy képzelet beli világba leszel és az igazira nem figyelsz.

Szerintem napi 2-4óráig lehet már a 4is sok!

Ha valamit el akartok érni az életben,akkor ne a gép legyen a mindenetek

2018. febr. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!