Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyikünké a jobb?

Melyikünké a jobb?

Figyelt kérdés
Múlt héten vettem egy Intel Core i5 3470 3.20Ghz cpu-t,a testvérem pedig most vesz majd egy amd fx-8150 3.60Ghz cpu-t Most azon vitatkozunk,hogy kié a jobb cpu ? Persze tuningolni nem akarja csak alap órajelen akarja.Mindegyikünk gépében 8gb ram van az enyémben egy asus gtx560 1gb DirectCU OC,az övében pedig Sapphire hd7770 1gb vapor-x.Melyikünk gépe a jobb,kinek jobb a processzora ?Előre is köszönöm véget akarok vetni a vitának.

2012. aug. 17. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Jelenleg a tiéd valószínűleg jobb teljesítményt nyújt, de pár év múlva, amikor már több program adoptálódik a sokmagos CPU-khoz, majd körberöhögi a tiédet rendesen.
2012. aug. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tied jobb , vagyis személy szerint nem bízok az amd-ben és az intel drágább általában de megbízhatóbb és jobb !!!


Nem akarok itt intel vs amd szókaratét indítani de ez tény !!!

2012. aug. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 cianidetil ***** válasza:
Minden tekintetben a tesód gépe lesz jobb.Proci is,vga is.De ne csüggedj,mert a tiéd nem került annyiba!!!Nem kell összehasonlítani,mert nem egy árkategória a két proci!
2012. aug. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

8 vs 4 mag sima AMD win

és a gtx560 és vs 7770 is AMD win

jobb az ő gépe bőven...

hiába mondják sokan hogy 4mag is elég! ha pl komoly videomunkákra kell az fx akkor lealáza az i5-öt

2012. aug. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 cianidetil ***** válasza:

Ups!Egy másik procit néztem!Bocs!

Ennek fényében viszont módosítok!Valószínű a tiédben lesz több kakaó.De ahogy fenn is írták,egy év múlva már lehet,hogy fordul a kocka.

2012. aug. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tiéd a jobb mivel az intel több mindent fog bírni és hiába "nagy" az órajele az AMD-nek ha nem működik annyin ammennyin mondják. Én intelre szavazok nekem is intel i5 ösöm van 3,10 ghz-es elég jól bírja a játékokat stb. Testvéred csak izzadni fog az AMD melett. Szóval tiéd jobb hiába 4 magos.
2012. aug. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sok hülyeséget írnak. Győzd meg a tesódat, hogy a te géped jobb, aztán cserélj vele. Sajnos az övé jobb már most is, a különbség pedig majd egyre inkább csak nő.
2012. aug. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!