Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ez a számítógép jó lesz játékra?

Lev30 kérdése:

Ez a számítógép jó lesz játékra?

Figyelt kérdés

A számítógépemet akarnám felujítani, pénzügyileg nem vagyok eleresztve, ezért körülnéztem a neten és ezeket találtam .

Processor: AMD Athlon II X3 450

Videókártya: HD6670 1GB DDR3

Alaplapot még nem tudtam választani és ez lenne az egyik kérdésem, hogy szerintetek melyik lap kéne ide (hallotam erről a dual graphics ez megéri? és ha igen akkor mennyi egy olyan lap )? Ugye az eredeti kérdésem pedig az lenne hogy vinné az újabb játékokat olyan 30 fps-sel? (nem full-hdban szeretnék játszani maximum 720-ban )



2012. aug. 15. 16:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem rendben van.
2012. aug. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

FM1 alaplap van 11ezres is akár viszont amihez 6670 mehet processzor az 28 ezer kb. (A8 as)

gyengébbel vagy nem is tudod dualba tenni vagy pedig gyengébb az gyengébb:)

melesleg drágább lene szóval úgy

ha van pénzed akkor HD 6750 1GB DDR5 jobb vétel

dual graphicstól olcsóbb ugy is és nem mondhatni rosznak (6670 DDR3 tól jobb)

2012. aug. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!