Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Székesfehérváron hol tudok...

Székesfehérváron hol tudok PS2-t chippeltetni és mennyiért?

Figyelt kérdés

2012. aug. 15. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Bemész valamelyik szaküzletbe és ott.
2012. aug. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és hol van szaküzlet ahol megcsinálják?
2012. aug. 15. 15:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Neten keress egyet. Én már úgy vettem barámtól, hogy már kichipeltette Nyíregyházán valahol.
2012. aug. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
már megvan 1 éve kb a ps de most szántam rá magam hogy ki chippeltessem, szereztem softmod-os memóriakártyát de mivel scph-90004-es a gépem ezért az nem működik tehát csak a chip maradt...
2012. aug. 15. 22:46
 5/7 kopasz77 válasza:
Vegyél bele egy Softmodos kártyát és kész.
2012. aug. 22. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
amit én mondok ahhoz nem kell softmodos kártya.töltsd le a netről(google a barátod) az "ESR Disc Patcher" nevű programot,telepítsd,majd ha megvagy ezekkel,nyisd meg és nyomj rá a "patch" gombra,válaszd ki azt az ISO vagy NRG fájlt,és ha kiírta h sucessfully patch akkor már írhatod is neroval : [link] csak arra vigyázz,hogy max.4x sebességgel írd,mert nekem kiírta h 32x sebességgel is írhatom és rohadtul akadt...utána ugyanazt kiírtam csak 4x sebességgel és fél évután még csak meg se akadt..
2012. aug. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
leírtam hogy nem jó a softmod mert az enyém már új hozzá és ezekkel már nem működik, az ESR pedig a softmod része tehát annak sincs értelme, chippeltetnem kell
2012. aug. 22. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!