Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért akadozik a hang amikor...

Miért akadozik a hang amikor neten zenét halgatok?

Figyelt kérdés
Mikor számítógépen egyszerű lejátszóval zenét hallgatok akkor nem akad a hang de viszont ha netről szól a zene akkor ha tölt a böngésző vagy görgetem lefele az oldalakat akad a hang.minden böngészővel ugyan ez a baj, flash playert is probáltam lecserélni régiről ujra ujról régire böngészőt is telepítettem már ujból de nem vált be. hang drivert is ujból raktam kb 10 percig volt jó utánna elkezdte megint. böngészőket is kitakarítottam már nemis egyszer karbantartó programokat is rendszeresen használok például cclenaer, defrag, esay cleaner stb.
2012. aug. 12. 20:15
 1/1 anonim ***** válasza:
lehet le van terhelve a gép a böngésző által és ezért akad .
2012. aug. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!