Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy régi gépem,166Mhz...

Van egy régi gépem,166Mhz proci és 164Mb RAM. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

windows 2000 nt van rajta, és megvan a windows95 azt szeretném feltenni rá, de nem engedi, bootolni nem tudom a cd-t, mikor klikkelek a setup-ra akkor meg ezt irja ki:

"A windows nt-ről nem telepítheti a windows95-öt,egyébként indítsa a telepítőt MS-DOS ból"

hogy futtassam ms-dosból vagy mit csináljak?



2012. aug. 12. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Remélem emlékszik még rá valaki...
2012. aug. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Argloss ***** válasza:
Kellene egy DOS indítólemez. Talán a 2000-ben még a formázásnál tudsz is csinálni, ha van floppy-d.
2012. aug. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha van rá lehetőséged vegyél valami normális gépet ezt meg rakd ki lomtalanitáskor vagy ha azt nincs kedved megvárni lebontod szépen összetöröd a kukába rakod a gépet jól batakarva és kész. A windows 95 az nagyon régi rendszer nemtudom formatfactory ilyesmi felmegy a rá ? Internetböngészökböl viszont sok nem megy rá ami anyit jelent én ugyjártam de nemvolt régi az op rendszer újab böngészö kellet mert sok oldalt nemtudtam látogatni,
2013. febr. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A probléma ott van, hogy lefelé nem tudsz másikat rátelepíteni. Márpedig a win95-ös régebbi, mint a win2000-es. Töröld elöször le ami rajta van, azután ráteheted a 95-öst. Ahhoz tedd be a 95-ös lemezt a meghajtóba, kapcsold ki a gépet. Inditsd újra és menj be a biosba. Állítsd át, hogy a meghajtóról(CD-ROM) inditson a gép. Telepítsed a 95-öt.
2013. febr. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
55%

A Windows 95 nem bootolható.

A telepítés menete:


1. Telepíted a dos 6.22-t [link]


2. Telepíted a btc cdrom programot [link]


3. dosba beírod: d:\setup.exe

2013. jún. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!