Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy kell számítógépen DVD-t...

Hogy kell számítógépen DVD-t írni?

Figyelt kérdés
Ez elég hülyén hangzik. Szóval van egy film amit letöltöttem a moovie.hu-ról, és szeretném kiírni dvd-re. Van a gépen dvd író, csak nem tudom h kell használni. Amúgy lehetséges az amit el akarok érni, h kiírhassam azt a filmet, és ha igen, akkor hogyan?
2009. júl. 21. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Amit onnan letöltöttél,valószínűsítem,hogy .avi-vagy valami más tömörített formátumban jött le.Azt kellene tudni,hogy hol akarod majd megnézni azt a dvdt.


Ha csak a számítógépen,akkor tökélesen elég,ha egy adat lemezt készítesz.Ebben segítségedre lesz ez a nagyszerű,ingyenes program:


[link]


Meg itt egy nagyszerű lejátszó szoftver,ami szinte bármit lejátszik külső codec nélkül is:


[link]


Ha asztali lejátszón,akkor két dolog lehetséges:


1.Sok lejátszó támogatja már a tömörített formátumú videofájlokat is,az újak szinte mind.Ha szerencséd van,akkor a tiéd is,és le fogja játszani az adatlemezt is.


2.Ha nem,akkor készíthetsz egy szabványos dvdt,de ez géptől függően eléggé időigényes is lehet.Erre jó a célra alkalmas ez a program:


[link]


De ebben a második esetben egyszerűbb szerintem,ha összekötöd a számítógépet a televízióval,és nem vacakolsz dvd készítéssel.

2009. júl. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát még ha tudnám h kell összekötni. Nem vagyok számítógép zseni, csak vh kiszeretném írni dvd-re a filmet, h más dvd-lejátszón bárhol megtudja nézni. De azért köszi
2009. júl. 21. 16:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor meg használd ezt a progit:


[link]

2009. júl. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Itt egy nagyon részletes,képes leírás hozzá:


[link]

2009. júl. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!