Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért kevés a memória?

Miért kevés a memória?

Figyelt kérdés

Valamiért a windows három napja folyamatosan azt a hibaüzenetet küldi, hogy kevés a memória és hogy leállítja azokat az alkalmazásokat, amik leállításával visszanyerheti a szükséges memóriát. De csak akkor van ez amikor a Mass Effect 3-al játszok, bejön az üzenet, és csak a ME 3-at akarja leállítani, de ha mégse-re megyek és játszok tovább, akkor kb. fél perc múlva le fagy az egész rendszer. Pedig maga a játék már 3 hónapja fenn van a gépemen és csak most kezdődött ez a gond. Amúgy nincs semmi gond játék közben, mármint nem akad, vagy nem lassul be, ezért is furcsállom, hogy kevés neki a memória. A virtuális memóriát a rendszer kezeli és csak a c-re van beállítva. Még sosem volt ilyen gondom ezelőtt.

Az alábbi a konfigom:

Intel Pentium Dual Core E5500 2x2.80GHz

Ati Hd 5570 GDDR5 1gb

4 gb ddr2 ram

500 gb Samsung Sata winyó

Windows 7 Ultimate sp1 64 bit



2012. aug. 10. 10:59
 1/3 legly ***** válasza:

Hát, nem vagyok nagy gép zseni, de sokszor olvastam már hogy "Rendszergazdánként indítsd el"...próbáld ki, ha nem jó, akkor...addig gondolkozok még, majd írj privátot.


Üdvözlettel

Legly

2012. aug. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát ez érdekes. A ME3 nem az a gépzabáló játék, nincs nagy gépigénye. És azt mondod a többi játéknál nincs ilyen gáz?


Nagyon fura.

2012. aug. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csak ennél a játéknál csinálja ezt, és csak az utóbbi napokban, korábban gond nélkül tudtam vele játszani, már legalább 4-szer végigvittem. Valamikor tudok játszani 2 órát is anélkül hogy kiírná, de valamikor már fél óra után "kevés a memória". Pedig fenn van még pl.: Dragon Age 2, Assassin Creed Revelations és egyiknél sincs ilyen gond.
2012. aug. 10. 12:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!