Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szeretnék Metin2-zni de kék...

Bali1997 kérdése:

Szeretnék Metin2-zni de kék halált kapok. Van megoldás, és mi?

Figyelt kérdés
Előző gépemen játszottam Metin2 vel. Azon ment, semmi baj nem volt csak az hogy gyengevolt a gép és nem ment akadás, lagg nélkül. Kaptam új gépet 4CPU, 3GHZ, RAM:1GB, video kártya:128MB. Lehetséges hogy a video kártyámal van baj? Mert a Call of Duty 2 haverom 63MB-os videokartyajaval jatszott. Én nekem nem indul a CoD 2. Lehet hogy öreg? Kérlek titeket segítsetek! skype:bazsnnn

2012. aug. 10. 00:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Atyaúristen, mi az isten ez a gép? 4 magos cpu, és 1 GB Ram, és ráadásul 128 MB videókártya?

Amúgy ezzel rohadtul nem mondtál sokat, írd le a pontos típusokat... Meg azt is leírhatnád, hogy mit ír ki a kékhalálnál, jó fénykép is

2012. aug. 10. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
skypen felvennel? mar nemtudok gephez ulni. de holnap kuldok kepet es adatokat a geprol. persze jobb lenne skypen. bazsnnn
2012. aug. 10. 01:41
 3/5 A kérdező kommentje:
[link] <--- ezt kapom... és a procim Intel, meg a video kártyám is :/
2012. aug. 10. 23:05
 4/5 anonim válasza:

Nekem is ez volt a probléma a régi gépemen, amíg le nem húztam a config-ban mindent minimumra és át nem állítottam full képernyősre.

Szóval próbáld meg. :D

2012. aug. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
még ugy se megy :/ érdekes van amikor egy napig nem csinálja, van amikor 5 másofperc után paff leáll a gép :/
2012. szept. 1. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!