Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mikor alvó állapotba teszem a...

Mikor alvó állapotba teszem a gépem akkor kikapcsol aztán rögtön bekapcsol! Mitől lehet ez hogy kell beállítani?

Figyelt kérdés

win 7 Home Premium!

Köszönöm


2012. aug. 9. 17:24
 1/4 lindmayer ***** válasza:

biztos be van kapcsolva, hogy az egér is felébresztheti, és ha csak egy kis mozgást is érzékel, elindul a gép

eszközkezelőben rámész az egérre és az energiagazdálkodás résznél ki veszed a pipát a megfelelő helyen

2012. aug. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem a Nem megfelelő VGA driver okozta ugyanezt a problémát.

Frissítettem, és azóta működik.

2012. aug. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló volt, de utána átment hibernáltba, nem kapcsolt vissza teljesen.

Nálam egy beállítási hiba okozta ezt, illetve az ssd miatt egy feature volt... (Ha alacsony az akku töltöttség, akkor alvás helyett hibernálja magát automatikusan.)

2012. aug. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sikerült és az egér volt a hibás !

Köszönöm

2012. aug. 9. 19:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!