Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Számtech válaszoló toplista?

Számtech válaszoló toplista?

Figyelt kérdés

Ti hogyan állítanátok össze a Top5 listát, az itteni válaszolókból?

Tudom, hogy nem lehet pontosan, hiszen sokaknak nincs kint a neve, mindenki másban jó, de a saját véleményetek érdekelne.


2012. aug. 8. 22:38
 1/7 tamasoft ***** válasza:
A százalék kb. egy valamit elárul, de nem mindent. Sokak szándékosan lepontoznak bizonyos dolgokat, amit nem értenek, vagy nem értenek egyet vele, függetlenül attól, hogy a válaszadónak igaza van, vagy sem.
2012. aug. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Első

Mit árul el a % pontosan? Szerintem semmit. A % rendszer marhaságára a legjobb példa itteni vonatkozásban(SZERINTEM) Hart és az ő 57%a.


A kérdésre rátérve. Írok egyet, de kicsit rossz szájízzel.

Több lesz mint 5 ember, sokakat egy lépcsőre tennék, és mint említve van a kérdés szövegében, még a névvel ellátottak ismereteit se ismerjük, ki tudja kiben mi lapul még. Szóval ezt a listát az általam látott teljesítmények alkották meg.


1. Panda Péter/P.O.C/Hart

2. Sylar7/gyakorivalasz2/Alex1111

3. Zsolti1987/Mukedli89

4. lindmayer/SnakeDoc

5. flr.

2012. aug. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ma volt egy kérdés aminél mindenkit lepontoztak ha igaza volt ha nem. Voltam már 82%-os is te a trollok lepontoznak mindenkit.
2012. aug. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én 80. vagyok.
2012. aug. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 tamasoft ***** válasza:
#2 Mit árul el a százalék? Számomra azt, hogy mennyire ír valaki meggondolatlanul. Én ezek szerint 84%-ban gondolom meg, mielőtt leírok valamit... ;-) A többi már csak vélemény.
2012. aug. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Oké, akkor az általam is említett emberke teljesen meggondolatlan, mégis az egyik leghozzáértőbb. Te teljesen félre értelmezed a %-ot, az már inkább a szimpátia.

Vegyük jön egy intel fan a GT 640-el hiába írod neki 100%-ig meggondoltan, hogy a GT 640 ritka kacat, és teszteket is mutatsz, elpontoz mivel neki nem jön be a véleményed, hiába hasznos a válaszod.

2012. aug. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 tamasoft ***** válasza:

Erről beszélek. Sokan félreértik.

Én ha pontozok, mindig szakmai szempontból teszem, de úgy veszem észre, hogy itt nagyon sokan éppen a szimpátia alapján pontoznak, ami nem helyes.

2012. aug. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!