Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valami lett a bilentyűzettel...

Valami lett a bilentyűzettel mit lehet vele csinálni? O. O

Figyelt kérdés
Igazából nem tudom mi lett vele mert nem is használtam kb 2hétig és most pedig csak úgy tudok rendesen írni ha nyomom végig az fn gombot. ha pedig nem nyomom mindenféle hülyeségeket ír. Tudok vele valamit csinálni vagy vigyem szervizbe? és a szerviz kb mennyibe kerül mert lehet hogy inkább veszek egy új laptopot.:)

2012. aug. 2. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:
valószinű hogy el lett állítva a fontészklet vagy valami hasonló,de ezért kár lenne új gépet venned (de ha mégis írj egy üzit :) csak a szövegszerkesztőbe csinálja ezt,vagy máshol is?
2012. aug. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

hát mindenhol ezt csnálja..:/ és ezt hol lehet vissza állítani?

de nem csak ezért vennék már újat hanem mert ez már eléggé régi és viszonylag lassú is..

2012. aug. 2. 19:31
 3/3 A kérdező kommentje:
na addig eljutottam, hogy csak az a betű helyett ír mást amelyiknek a fenti sarkában kékkel van valami írva és azt írja..
2012. aug. 3. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!