Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A barátommal közös facebookot...

A barátommal közös facebookot akarunk, akkor össze lehet vonni a két adatlapot valahogy és egyet csinálni belőle? Van vmi menüpont erre?

Figyelt kérdés
2012. júl. 30. 12:49
 1/4 Golan Trevize ***** válasza:

Csináljatok page-t/oldalt.


A profil egy személyre van.

2012. júl. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az oldal viszont nem lehet magánszemély(ek)ről szóló, mert azt törlik. Ezzel nem akarják azt elérni, hogy a két rendszer egymással keveredjen.


Ha a profilok között az egyiket használjátok közösen, és a nevét egy közös névre átírjátok az félig megoldás lehet, de azt is ha bejelentik, akkor kényszeríti a rendszer hogy valós adatot adj meg, addig blokkolják a hozzáférést és letiltják a további névváltási lehetőséget.


Oké, hogy szeretitek egymást és ezt mások felé is ki akarjátok mutatni, de a Facebookon erre nincs lehetőség. Nem érdemes a rendszer határait feszegetni, mert bárki jelenti is a szabálytalan használatot, automatikusan blokkolásra vagy törlésre kerültök.

2012. júl. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi értelme egy ilyen oldalnak? Ugyanoda írogattok majd egymásnak, hogy "szeretlek", "én is", "de én jobban", stb vagy hogy gondoltad?

Tegyétek ki, hogy kapcsolatban vagytok, ha annyira szeretnétek, de szerintem az is felesleges facebook-mánia.

2012. júl. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Golan Trevize ***** válasza:
Különben is annyira gáz az ilyen...
2012. júl. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!