Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nagy felbontású videóból...

Nagy felbontású videóból lehet kisebbet?

Figyelt kérdés
Van egy filmem amin 2 hang van(tehát lehet kapcsolgatni), és van rajta 2 felirat is(ezt is lehet kapcsolgatni), a fájl formátuma mkv. Hogy lehetne kisebb formátumba átkonvertálni, hogy mind a 2 hang és 2 felirat megmaradjon?? próbáltam már a FormatFactory-t, de nem sikerült, csak a háttérzaj ment....a válaszokat előre is köszönöm
2012. júl. 30. 07:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Avidemux.
2012. júl. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mit értesz kisebb formátum alatt?

Konvertáld dvd-videóba akár? De a felbontása kisebb lesz. ConvertXtoDvd.

2012. júl. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
esetlge leírnád, hogy is működik ez a program??, mert én nem tudom használni, beraktam a videót, beállítottam a formátumot, de nemtudom, hogy kell átkonvertálni???
2012. júl. 30. 13:59
 4/7 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=tmQXLrGv3y0

A beállításoknál vedd ki a pipát a közvetlenül dvd írás elől. Egyszerűen hozzáadod a zöld + jellel a filmet... Beállítás/általános beállítás >munka mappa megadása, majd katt a konvertálás gombra. Elölnézetet kapcsold ki, csak teheli a procit. Van még sereg beállítása, de azokat egy pár MB-os részlettel tudnád kitapasztalni...így alapból ne nyúlj semmihez.

2012. júl. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
kisebb formátum alatt ezt értem: a film amit át akarok konvertálni 1080p-es és nem tudja jól lejátszani a gépem, ezért akarok 720p-es felbontást...amúgy köszi a válaszokat mindkettőtöknek(ha csak nem ugyanaz vagy)
2012. júl. 30. 15:41
 6/7 anonim ***** válasza:

De ez fizetős program...

Azt sikerült megoldani? Különben vízjeles lesz!

2012. júl. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
sikerült lehúzni egy serial key-t, úgyhogy most működik rendesen, vízjel nélkül...és köszi a segítséget
2012. júl. 31. 07:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!