Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan kell csinálni házilag...

Hogyan kell csinálni házilag mélyládának ládát?

Figyelt kérdés

Van 1 M.N.C 180Watt-os hangszóróm. Egy Creative 2.1-es hangrendszernek a mély ládájába ment bele a gyári helyett,mert azt szétrágta a kedvenc kiskutyám! :/


Viszont ha kicsit feljebb tekerem a hangerőt,akkor eléggé betorzít,és ez szerintem azért van,mert kicsi a láda.


A másik problémám az,hogy hangerő tekerésekor erősen besistereg a két kicsi. 3 és fél éves a cucc,lehet,hogy már kezdi magát megadni?


2009. júl. 16. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem van egy ismerősöm által készített ládám, csak maga a doboz, kibelezve szivaccsal. kb 50x50cm-es, ha érdekel, szólj, beszélhetünk róla!
2009. júl. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

engem is érdekelne a dolog

amúgy kérdező, ne csodálkozz, nekem a 150 W-os már 30-40 %-nál elvislehetetlen módon torzít, de nem hiszem h a láéda miatt lenne, tudja fene ezer dolog bezavarhat neki, legutóbb a vezetéket lecseréltem rövidebbre, már az is javított rajta

2009. júl. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat (és a felajánlást),de imádok barkácsolni,ezért inkább magam csinálnám meg! :)
2009. júl. 17. 12:00
 4/4 rolcsy válasza:

sok szempontot kell figyelembe venni, köztük amiket érdemes a hangtöbbszöröződés minimalizálását, belül a dobozban minél jobban elnyeletni a hangot, erre alkalmas a szivacsa vagy leginkább az üvegszálas gyapot de azt nem merem ajánalni


a hang ütközési felületét minél kisebbre csökkenteni is érdemes, pl minél szellősebb hangszórót belerakni


hangszóró méret és teljesítmény, minőségtől is függ


illetve hogy milyen mélyládát szeretnél, az én kedvencem az Exponenciális tölcséres mélyláda, 2 db-ot elhelyezve rendesen elnyeletve a hangot tökéletes hangzást ad még egy koncerten is :)

2010. márc. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!