Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Volna egy 1995-ben írt CD-m...

Volna egy 1995-ben írt CD-m tele zenével. A fáljok mérete nem tudom miért 1kb de le tudom játszani. Szeretném átkonvertálni mp3-ba, de semmilyen programmal nem megy. Ki mit javasol?

Figyelt kérdés

2012. júl. 27. 18:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Először rippeld a CD-t merevlemezre, aztán próbálkozz.
2012. júl. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Audio lemez lesz, amin nincsenek fájlok, csak a hangsávok. Azért 1 kB-os fájlt kapsz, mert valójában azok csak parancsikonok, amik a sávokra mutatnak, nem pedig hangfájlok.


Plusz program beszerzése nélkül a Windows Media Player bemásolás funkciója arra való, hogy fájllá alakítsd a hangsávokat. Ha előtte a beállításokban megadod hogy mp3 legyen belőlük, akkor abba ment.

2012. júl. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Azért, mert Audio CD. Maga a hangsáv lett ráírva a CDre, nem pedíg MP3 formátumú adatfájlok. Ahhoz, hogy a gépedre lementsd külön MP3 fájlokként, un. "CD Rip"-et kell csinálnod. Ezt pl. megteheted Zune-al


[link]


Vagy foobar2k-val.


[link]

2012. júl. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
40%

Format Factory Ingyenesen letölthető

Bármilyen formátumú fájlt át tud konvertálni bármilyen formátumúvá

2012. júl. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nagyon köszi mindenkinek :D
2012. júl. 27. 19:13
 6/10 legendavagyok01 ***** válasza:

Majd egyszer mesélje el valaki, ki az az agysebész, aki lepontozza erre a kérdésre a Format Factory-t, amikor tökéletes erre (is):

Rom eszköz/cd/dvd/iso ---> Zene CD Audio fájlba

[link]

2012. júl. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Legenda vagyok, miről beszélsz? :D
2012. júl. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Arról beszél, amiről írt.(4. válasz) A FF-val ez is megoldható és még egy csomó konvertálási feladat. Felesleges minden funkcióhoz egy külön programot feltenni.
2012. júl. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
a 4. válaszoló én vagyok, ahogy a 6. válaszoló is avagy az ott nem válasz hanem kérdés, épp ezért itt be kellene fejezni. XD De már értem mire gondolsz. :D De én szerintem jó kis program a format factory :D
2012. júl. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
1995-ben írt CD? És még nem ment tönkre? Nekem az írt CD-k kb 5 év után tönkremennek:-(
2012. aug. 7. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!