Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ez a videó kártya milyen...

Ez a videó kártya milyen szintű játékokat tudna biztosítani akadozás nélkül?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Erről lenne szó : NVidia Geforce GT 525M


Processzor : Intel Core i5 2400M


RAM : 8GB


mert a counter strike 1.6-ban bármilyen fény hatására laggolok (zseblámpa, villámlás, éjjellátó) és mondjuk a pes 13 demó vagy a 12 egész játék elején valami rendes hibát ír ki a videó kártyával kapcsolatban és le is áll a játék egyből az elején.



2012. júl. 26. 22:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Frissítsd a videó kártyád driverét! De amúgy meg nem egy túl gyenge videókártya főleg hogy mellette van egy jó proci és 8GB ram. Ennek vinnie kéne a pl: cod: mw3, dirt 3, crysis 2 stb..

Amúgy a cs 1.6 nekem is szaggat meg laggol az a hulladék játék a bf3 -at meg fullon viszi 60fpsel szóval..

A PES-nek meg szerintem a vga -driverével lehet gond!

2012. júl. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ehhez inkább vegyél egy 7770-et van 7750-et. Mert ez nagyon szar ami most benne van.
2012. júl. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Második hozászóló nem konyit sokat hozzá ha már ujat venék a helyedbe aegy Nvidia GTX 460 Gainward hűtésel vagy 560...
2012. júl. 27. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A laptopok jóval gyengébbek, mint egy asztali.
2012. júl. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
egyáltalán nem gyengébbek csak nem játékra vannak...
2012. júl. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"egyáltalán nem gyengébbek csak nem játékra vannak..."

Ezt mondtam...

2012. júl. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!