Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lesznek hiányosságaim szerinte...

Lesznek hiányosságaim szerintetek?

Figyelt kérdés
Bejutottam a Kolozsvári Műszaki egyetemen az Autómatizálás és Számítógépek karra. Én kereskedelmi liceumból megyek oda, ami annyit jelent, hogy kevesebb matekot tanultam, két éve nem tanítottak fizikát és informatikát is csak csak office programok szintjén tanították, így nem tudok programozni sem, csak HTMLt önszorgalomból. Matekból kellett felvételizni, az menegetett. Ismerőseim szerint mindent az elejétől kezdenek és átfutnak az alapokon is. Szerintetek mit érdemes a nyáron megtanuljak ez a két hónap alatt, hogy minél kevesebb lemaradásom legyen?

2012. júl. 26. 10:08
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!