Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj? Miért megy el...

Mi lehet a baj? Miért megy el a hang?

Figyelt kérdés
Most lett újratelepítve a laptopom. Windows 7 van rajta. Legtöbbször a youtube videókon nincs hang csak a 100. frissítés után és a zenelejátszóval se indul el a zene (egyáltalán nem indul el, a csíkocska se megy). Ha pedig megy akkor berecseg a laptop hangszórója is, vagy ha fülhallgatót használok az is. Újratelepítés előtt nem volt ilyen gond vele és már eléggé idegesít, mert így nem lehet se videót nézni, se filmet meg zenét se lehet hallgatni....:\ Gondoltam rá, hogy megint újratelepítem, de egyelőre nem sok kedvem van hozzá.

2012. júl. 26. 00:31
 1/2 anonim ***** válasza:
A laptop gyártójának a honlapjára menj fel, keresd ki a típust, és a hozzá felsorolt, oprendszereknek megfelelő letöltéseket szedd le. Minden drivert telepíts, köztük a hangkártyáét is. Utána jó lesz.
2012. júl. 26. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Telepítve van minden, mert kaptam hozzá cd-t driverekkel együtt a laptophoz. Ezért is nem értem, hogy most mi lehet a baj, mert eddig akárhányszor telepítettem újra tökéletesen működött.
2012. júl. 26. 12:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!