Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » PSP VAGY NINTENDO DS?

DaniL kérdése:

PSP VAGY NINTENDO DS?

Figyelt kérdés

nem tudom h melyik lenne jobb! DS-re jobb játékok vannak de psp-nek meg jobb a grafikája!!!


akkor melyik?



2012. júl. 25. 14:06
 1/2 anonim válasza:
nintendo érinthető képernyős és sok oldalú viszont a psp szerintem jobb a játékokat egy pillanat alatt betölti jó rajta a kép ráadásul az aksi ha felvan töltve 5 és fél óráig bírja nekem a psp jobban be jön én is nem rég vettem
2012. júl. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 I <3 Bears válasza:
100%

A DS Lite bírja 8-10 órát is,szerintem gyorsabban is tölti be a játékokat mint a psp.PSP-re több a "menő" játék,míg DS-en szerintem a legjobbak a platformerek és az rpg-k.

@daniL:Ha azt írtad hogy jobbak DS-re a játékok akkor egyértelmű hogy azt válaszd,a grafikával meg ne foglalkozz.Gondolom nem az alapján veszed meg valamelyiket hogy "ÚDEJÓAGRAFIKÁJAEZNEKEMKELL".

2012. júl. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!