Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » LG Smart TV-vel winchesterre...

LG Smart TV-vel winchesterre felvett filmet át lehet konvertálni olyan formátumra, amit PC képes értelmezni? Ha igen, hogy?

Figyelt kérdés

Az a nagy helyzet, hogy tök jó, hogy winchesterre lehet rögzíteni filmeket, melyeket aztán a TV le tud játszani, viszont PC-ről nem tudom lejátszani!

Jó lenne átmenteni más adattároló eszközre a felvett filmeket, de a PC-m nem látja még a fájlokat sem, így aztán azt se tudom, hogy milyen formátumban rögzít!

Valaki tud ajánlani esetleg valami megoldást az emlegetett problémára?



2012. júl. 23. 20:26
 1/6 Valentinius válasza:
Az eltelt majd 3 év után sem született erre megoldás. Én ezt úgy oldpm meg, hogy az Lg felvevős dvd lejátszóm rá van kötve az Lg smart tv-re(Lg42Lb671v). Így simán föl tudok venni mindent a tv-ből, de persze hd-ben nem, mert scart-os a csatlakozóm. A legjobb minőségben is csak 576i-ben tud rögzíteni, hiába 1080i-ből (full hd) veszek fel. Igazából nem is igazán használom ezt a funkciót, csak kipróbáltam. A smart tv tökéletesen fölvesz mindent a külső vinyóra, amit annyiszor nézek vissza, ahányszor akarok, ezért teljesen felesleges Pc-re vinnem.
2015. márc. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
2016ra sem született még megoldás ?
2016. jan. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
2020-ra se?
2020. jan. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Szia ! Szerintem lehet ez kell neked ?

[link]

2020. ápr. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 jajujj válasza:

Hi,


Azért a hacker elmehet a sóba! Ezzel kellene foglalkozni, nem a szánalmas honlapfeltörésekkel....


István

2021. márc. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 jajujj válasza:

Hi,


2022 sem hoz áttörést? Ki lehetne vágni a reklámokat pl.


István

2022. jan. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!