Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ez a számítógép meddig lenne...

Ez a számítógép meddig lenne jó elvinné a mostani játékokat?

Figyelt kérdés

Alaplap ASRock H61M-VS

Processzor Processzor Intel Core i5 2320 3Ghz

Memória Memória 4Gb DDRIII

Optikai meghajtó Optikai Meghajtó SATA DVD ÍRÓ

VGA VGA NVIDIA GTX550

Ház HÁZ MIDI ATX 500W



2012. júl. 22. 18:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Max 130k? Ebbe mi kell?

Csak alaplap processzor memória videókártya táp?

Vagy kell merevlemez ház is?


Itt a fórum

[link]

ide regisztrálj be

írd meg hogy 130 000 red lenne írd meg hogy mi kellene azaz hogy alaplap processzor.............

és ők összeállítják a legjobbat. Amit legutóbb linkeltél is borzasztóan drága lenne ennyiért. Most gyorsan 5 perc alatt olyat dobtam össze hogy

egy egyszerű de nagyszerű alaplap

intel i5 2500

8gb ram

fsp hexa 400W (ez egy meglhetetősen új és kiváló táp)

ati 7770

és ezek összesen kerültek 128000 be. De ezeket csak gyorsan összedobtam mondom regisztrálsz azon a fórumon beírod az igényeid és a legtökéletesebbet állítják össze onnantól meg már csak meg kell venni amiket ajánlottak. Sőt írtam is hogy a pcx.hu-n és az ipon.hu igencsak kiváló és megbízható webárúházban is van számítógép összerakó csak kiválasztod a kívánt dolgokat és ők összeszerelve adják neked.

2012. júl. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!