Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Call of duty - modern warfare...

Call of duty - modern warfare 3 probléma. (? )

Figyelt kérdés
Sziasztok.Nos hát leszedtem nemrég a netről a call of duty modern warfare 3 (reloaded) játékot, a telepités is sikeres volt meg minden,cracket is letöltöttem,átmásoltam,de mikor elakarom inditani a játékot ezt írja ki : "Modern warfare 3 couldn't write file. The hard drive is probably full." Nem tudom milehet, vki segítene?
2012. júl. 22. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:
tele van a meghajtó
2012. júl. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

érteni értettem amit leírt,csak pont ez a poén benne,hogy a C meghajton 1,2 TB van, a D-n pedig 120giga még

nincs tele.Más ötlet?

2012. júl. 22. 15:15
 3/4 parodontax244 válasza:
az alter iw-netet beperelték ezért nem megy TEKNOMW3 mmal probálkozz(az activison mert mindenki törtel gamelt és abba ugye minden dlc map auton belekerül meg minden uj cucc most csak teknomw3 van
2012. júl. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget,TeknoMW3 al sikerült minden, multi,single is.
2012. júl. 26. 11:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!