Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Zoo Tycon2 Marine Mania...

A Zoo Tycon2 Marine Mania kiegészítőbe abba az idómítos terráriumba hogy lehet berakni a bálnát a delfint stb-t?

Figyelt kérdés
az a terrárium ahol van a vizen egy olyan kis valami ami van pad meg 1 emberke és a látogatók padra ülhetnek és nézhetik
2009. júl. 15. 09:47
 1/7 anonim ***** válasza:

hát nem csak bele kell kattintani az állatot?

de amugy nekem nem mindegyik állatot engedte idomítatni

2009. júl. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de énnem úgy értem amikor megcsináltam minden idomítást akkor utána lehet belerakni show-ba vagy elötte?
2009. júl. 15. 11:15
 3/7 anonim válasza:
UGY KELL hogy a bemutató a az medence közvetlenül érintkezzen azzal amedencével, amiben van a delfin és a bálna (mert a demoban csak velük lehet show-ot előadni) és a emutató medencébe raksz egy " placot amin pad is van és amin van az emberke xD" és a ajtót raksz (amikor beraktad azt a sárga izét a bemutató medencébe akkor kijön az az ajtó) uána kattints a sárga izére amin van az ember(xD) és ott van egy piros meg egy zöd lámpa. katt a zöldre (igy nyilik meg a show) majd a + jelre és igy kattints a kijövő ablakban arra az állatra amit már beidomitottál és hogy mit csináljon és akkor már kezdődik is. csak ne felejts el olyan sárga padokat rakni a bemutató medence elé, mertícsak igy látják majd a vendégek remélem tudtam segiteni (:
2009. júl. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
amikor kezdődik a show a 2 ajtó autómatikusan kinyilik és az állat aki szerepel az előadásban magától átuszik
2009. júl. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi sokat segítettek de télleg :) köszi
2009. júl. 17. 18:11
 6/7 anonim válasza:
szivesen :D
2009. júl. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nemtudjátok hogy lehet fókát showba tenni?
2009. aug. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!