Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan kell a laptopot a...

Hogyan kell a laptopot a TV-hez csatlakoztatni? Milyen kábel kell hozzá?

Figyelt kérdés

2012. júl. 18. 20:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Ehhez tudni kellene, hogy milyen kimenetek vannak a laptopon és milyen bemenetek a tévén. :)
2012. júl. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem! Hát nem vagyok valami zseni az ilyenekhez.(lány vagyok :P ) Hát annyi tudok mondani, hogy a notebook 2011 kiadásó, szóval elég új, a TV régebbi.
2012. júl. 19. 07:18
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor mondd meg, hogy mi a konkrét típusa a laptopnak meg a tévének. Valahol mindkettőre rá van írva, vagy megnézheted a papírjaikat is.
2012. júl. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

A laptop Asus X54C

TV: Samsung (számot nem tudok modnai nincs feltüntetve) de ez még a régi féle,nem síkképernyős)

a könyvön iylen számok vannak:

(CZ/CS/CW) *20F1 *2079 *20H1 *20H3 *21D8 *21M16.............

2012. júl. 19. 08:48
 5/9 anonim ***** válasza:

A laptopon van egy ilyesmi kimenet, igaz?


[link]


A tévén meg egy ilyen bemenet?


[link]


akkor valószínűleg ez a megoldás, de nem biztos, hogy működni fog:


[link]

2012. júl. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :))
2012. júl. 19. 09:43
 7/9 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy a program, amit írnak, hogy használd mellé fizetős, és csak 30 napig működik ingyen (persze biztosan találni belőle kalóz verziót), ráadásul nagyon bonyolult, és nehéz kezelni, és ha valamit rosszul elállítgatsz, nagyon nehéz utána helyrehozni. Lehet, hogy még fizikailag is tudsz kárt tenni, bár ezt nem tartom valószínűnek, nem tudom, ilyen szinten nem értek már ehhez. De ha szerencséd van, akkor nem is kell használnod, elegendő lesz a videokártya driverének segédprogramjában beállítgatnod a dolgokat.


Megírod majd, hogy mire jutottál?

2012. júl. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Majd ha jutok valamire persze, hogy megírom! :)))
2012. júl. 19. 10:31
 9/9 kkovax38 ***** válasza:

Innen letöltheted

[link]

2012. aug. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!