Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mondanátok a Driver 1 pc...

Mondanátok a Driver 1 pc játékhoz hasonlót?

Figyelt kérdés
olyan érdekel ami kb gépigényben és grafikában is meg egyezik,a lényeg az hogy autós legyen és nagy legyen a tér amin száguldozni lehet (NFS(Need for Speed nem érdekel) köszi előre is

2012. júl. 16. 09:35
 1/5 anonim válasza:
Miért nem érdekel NFS? Nem fogsz találni olyan játékot, mint a Driver 1 grafikailag hasonlóban (gépigény), mivel ez a játék öreg mint a nagy alföld. Érdekelne a konfigurációd, hogy nem akarsz nagyobb teljesítményű játékkal játszani...
2012. júl. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
el menne az NFS is,de grafikában gondoltam nem teljesítményben,mert a grafikája nem rossz a Drivernek,NFS meg azért nem érdekel mert már unom
2012. júl. 17. 11:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Én Starsky és Hutch játékot ajánlom!Én soha nem fogom megunni!Lövöldözős,de mégse véres!Grafikában talán nagyon kicsit valamivel jobb(2003-as játékról van szó),mint a Driver!Menj fel Youtube-ra és nézd meg!

Ja!Kitérőnek én anno gabonapehelyjel együtt vettem!:)

2012. dec. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja természetesen autós ez is!Talán az autók nem mennek annyira gyorsan,de a Driverben se mennek 130-140-nél többel az autók!:)
2012. dec. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen, ez a játék hasonlít rá a legjobban :)
2013. jan. 18. 10:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!