Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » D-link routerbe hogy kell a...

D-link routerbe hogy kell a tiltást levenni?

Figyelt kérdés
Az a problémám,hogy van itthon egy d-link Airplus G DI-524 es routerem és nem tudok rálépni laptoppal,mert a tesóm genyóságból letiltott róla.Magába a routerbe be tudok lépni csak ott nem tudom mit kéne beállítani.A hálózatot is látom géppel meg a jelszót is tudom de nem is kéri a jelszót ha rá akarok meni,csak ennyit ír hogy nem sikerült kapcsolódni.Asszem a mac címem tiltotta le.Valaki segítsen légyszi és potosan ha lehet mert nem nagyon értek hozzá.Köszönöm
2012. júl. 14. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
2012. júl. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia!Köszönöm a segítségedet,de nincs nekem ott semmi sem,nem mutat semmilyen tiltást se mac-nél se ip nél,nem tudom akkor mit tilthatott le vagy hogy tilthatott le.Már csináltam router resetet is,de az sem segített,az asztali gépen van net meg az ő laptopján is egyedül én nem férek hozzá.Esetleg van valami más lehetőség ahogy le tud tiltani?
2012. júl. 14. 20:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Úgy tudom csak az IP és a mac cím alapján lehet gépet letiltani.

Router resetnél visszaáll minden gyári beállításra, törlődik minden beállítás így a korábban beállított esetleges tiltás is. Ha ezután sem tudtál csatlakozni, akkor szerintem a te gépeddel van valami.

2012. júl. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Másik wifihálozatra felmegy de erre nem tudok fellépni még telefonnal sem,nem tudom mi lehet probléma.
2012. júl. 14. 20:43
 5/5 anonim ***** válasza:

Nézd meg a Home->wireless fülön a "Channel" mennyire van állítva. Lehet, hogy túl kevésre van beállítva és ezért nem enged téged fel.

De ez csak tipp. Más ötletem nincs.

2012. júl. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!