Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Infós fiúk! Mit csináljak az...

Infós fiúk! Mit csináljak az msn-nel, hogy tudjak üzenetet küldeni?

Figyelt kérdés
Szóval szerintem benyalt vmi vírust a gépem, aminek köszönhetően msn-en nem tudok üzenetet küldeni. Ha beszélgetést akarnék kezdeményezni egy partnerrel, számokból és betűkből álló karaktereket dob ki, amitől nem enged gépelni illetve, ha nekem küldenek üzentet nem mutatja, csak villog a partner... Már letöröltem és újratelepítettem háromszor, de csak ugyan ilyen maradt. Mit tegyek, hogy működjön? Ötletek? Előre is kösziii :)
2012. júl. 13. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért nem futtatsz le egy vírusírtót?
2012. júl. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
revo uninstaller! leszeded, felteszed, és ez letörli teljesen... Egy sima uninstal fenthagya a cókmókokat játék vagy progi egyaránt.. a vírusok abba vannak általában.
2012. júl. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kémprogramkereső: spybot search and destroy

Nekem bejött!

2012. júl. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mert nem értek hozzá, és félek hogy csak rosszabb lenne ha vmit elnyomok. Szerintem nincs a gépemen vírusirtó. Vagyis volt, csak most járt le néhány napja.
2012. júl. 13. 23:00
 5/5 A kérdező kommentje:
Revo uninstaller-rel letöröltem, újratelepítettem, és ugyan úgy nem jó. De azért köszi szépen!
2012. júl. 13. 23:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!