Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Windows újratelepítésének...

A Windows újratelepítésének kezdetén megakad az usb billentyűzet töltésénél a következő hibára utalva: kbdclass. Sys fájl sérült. Hogyan lehet ezt kijavítani?

Figyelt kérdés
Amúgy nem usb-s a billentyűzetem és próbáltam már felülírni az eredetit egy ugyanilyen letöltött fájl-lal.
2012. júl. 13. 17:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg sérült a windows lemez

de már az is segíthet rajta ha kidisztítod a meghajtót vagy szimplán másikba rakod

2012. júl. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
+1 a sérült lemeznek. A CD-k és DVD-k manapság hajlamosak a szekrényben állva is meghalni.
2012. júl. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az az érdekes, hogy a 3. Windows lemez telepítőjénél is különböző sys fájlok hibájára vonatkozik. Egyszerűen nem jutok el még a particionálásig sem. :/
2012. júl. 13. 19:06
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen ez sajnos nálam is rengetegszer előfordult.

általában asszem 62%-nál akadt meg folyton

szerintem próbáld meg egy másik CD, DVD -rommal nálam ez segített

2012. júl. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De, ha a telepítőt a windows bebootolása után indítom el, bemountolva az iso-t, akkor is ezeket a sys file-okat találja hibásnak.
2012. júl. 13. 19:12
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha bemountolod a rendszer akkor csak frissíteni tudsz

újratelepítéshez viszont lemezről vagy pendriveról kell indítanod


esetleg még a BIOS Resetelésével próbálkozz hátha valamelyik beállítás nem tetszik a windowsnak

2012. júl. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
pendrive-ról is lehet? Hogy?
2012. júl. 13. 19:18
 8/8 anonim ***** válasza:
2012. júl. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!