Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért változtatta meg a...

Miért változtatta meg a blogom hátterét is a HTML kód?

Figyelt kérdés

[link]


Összehoztam a második bejegyzésben található HTML táblázatot, és kódokkal színeztem, stb. Azonban, amikor közzétettem, a bejegyzéseim két oldalán lévő szürke háttér teljesen eltűnt. Amíg közzé nem tettem a második bejegyzést, így nézett ki a blogom: [link]


Nagyon hálás lennék, ha valaki tudna segíteni, hol rontottam el a kódban, amiért ez lett. Nem szívesen kezdeném teljesen elölről a képek belinkelgetését meg mindent. :(


2012. júl. 13. 00:07
 1/5 Argloss ***** válasza:

Csináltál egy ilyet a táblázatnál, amivel felülírtad a korábbi body beállítást: (szerintem ez eleve nem szép megoldás, de gondolom ilyen lehetőségek vannak blogspot-on)


body {

background: #ffffff; //viszlát háttérkép, éljen a fehérség

margin: 0;

padding: 20px;

line-height: 1.4em;

font-family: tahoma, arial, sans-serif;

font-size: 62.5%;

}


Ha a táblázathoz fontosak ezek a beállítások, akkor azt ahhoz add meg és nem az egész oldalhoz...

2012. júl. 13. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Argloss ***** válasza:

U.I.:

A Html kód azért tudta megváltoztatni az oldalad külsejét, mert CSS kódokat is tartalmazott, amik az oldal külsejéért felelősek...

2012. júl. 13. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hogy érted azt, hogy a táblázathoz adjam meg? :( Én ehez hülye vagyok... hová tegyem akkor azt a részt, amit kiemeltél a kódon belül?
2012. júl. 13. 13:09
 4/5 A kérdező kommentje:
*ehhez
2012. júl. 13. 13:09
 5/5 A kérdező kommentje:
Na, sikerült megcsinálnom. Örök hálám. :)))
2012. júl. 13. 13:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!