Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi történt a PutLocker-al?

Mi történt a PutLocker-al?

Figyelt kérdés
Nem indítsa el a filmet, és mindig ezt irja ki : Streaming version of this file is currently not available. You can download it below.

2012. júl. 9. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Valoszinü a feltöltö csak letöltésre engedélyezte a megnézésre nem!
2012. júl. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De olyant sem nyit ki, amit azelött kinyitott. :S
2012. júl. 9. 15:58
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem se jó :/ most hol nézem meg a sikoly 2-t ? o.O
2012. júl. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
karbantartás:(
2012. júl. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
vagy úgy végzi, mint a megavideo :@
2012. júl. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Èn nagyon remélem, hogy nem fog ezzel az oldallal is ugyan az történni mint a megavideoval, mert akkor már tényleg egyetlen filmet sem lehet megnézni online.
2012. júl. 10. 21:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! :) Ha befuccsol, találunk másikat. A feltöltők bárhová szívesen felrakják a filmeket, én így vettem észre. Van a PutLocker, és még 100 ilyen oldal, ami eltörpül mellette. De ha megszűnik, jön egy új. Amikor volt a megavideo, senki nem törődött szegény putlockerral. Azóta meg csak putlocker van. :D Szóval biztosan végig fogjuk tudni nézni a sorozatokat, de lehet, hogy 1-2 hónap eltéréssel..
2012. júl. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!