Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 32Bites Win7-emet hogyan...

32Bites Win7-emet hogyan tudom 64bit-esre cserélni? Megvan a dvd. De nem engedi, bootolni meg nemtudok mert átugorja, nem ismeri fel vagy nem is tudom.

Figyelt kérdés
Mondjuk a bios menü is érdekes msi alaplapon, lehet régi? Hoygan tudnám ezt megoldani? Valami sorrendet vagy valamitállítsatok össze nekem köszi.
2012. júl. 6. 22:49
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Gyenge a géped a 64 bites op rendszerhez maradj addig 32 bitnéál amég nem iylen a géped: 4,2 ghz proci 4gb ram 2gb nvidia :)
2012. júl. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Bence_ válasza:

A mostani oprendszert te tetted fel?

Nézd meg a biosban miről boot-ol elsődlegesen.

Ha ez nem sikerül akkor induláskor nyomkodd bőszen vagy az F8-at vagy az F12-t. Általában ezekkel lehet állítani, hogy miről bootoljon.

Ha ez megvan akkor a win7-nél csak tovább,tovább.

Miért akarsz oprendszert váltani?

2012. júl. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem értem h mi a bajod.Letöltöd a win 7 64bit-et kiírod boot lemezként,beállítod a gépet hogy a lemezről induljon és ennyi.
2012. júl. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

csak 32bitesről akarom 64bitesre tenni, amúgy prób

ltam az f8-asat hogy cd/dvd-ről induljon de átugorja...és elindul a windows :D miért van? amúgy 64bites-lehet mert volt fennt ezelőtt..csak cserélve lett a hdd és most 32bites lett feltéve,mostmeg nemtudom hogyan kell 64bitesre :D

2012. júl. 6. 23:00
 5/6 anonim ***** válasza:

A lemezt tuti jól írtad ki?

Tehát az íróba megadtad az ISO-t és kész.


Ugye véletlenül sem "bontottad" ki és úgy írtad, vagy nem közvetlen az iso-t hoztad a lemezre?

2012. júl. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sem jól írtad ki, ezért nem bootol...
2012. júl. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!