Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ez a konfig. Mennyire jó?

Ez a konfig. Mennyire jó?

Figyelt kérdés

Filmezésre,zenehalgatásra,netezésre és játékra de fóleg GTA San Andreas-ozásra


Amd Athlon (64bit) X2 4000+ (2x 2.1 GHz)

2gb DDR2

Grafika Gf 6150 512mb (integrált)

+PCI Express slot



2012. júl. 6. 02:25
 1/8 anonim ***** válasza:
A GTA San Andreas-hoz tökéletes!! Esetleg ha újabb játékokkal is szeretnél játszani, akkor a helyedben beletennék egy jobbfajta grafikus kártyát
2012. júl. 6. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
GF6150 nem lesz képes rendesen futtatni a filmeket, max nagyon alacsony felbontáson.
2012. júl. 6. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy Radeon HD4350-es videókártyával futna. Egyébként tudom, hogy ez nem egy szuper VGA, de GTA San Andreas-ozásra jó lesz. Nekem egy gagyi Intel VGA-val is jól ment.
2012. júl. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Hazardteam ***** válasza:
0%

Jah most látom csak.. Filmezésre: régebbi avikat elvisz, meg pár mpeget, de HD tartalamakat felejtsd el, meg a komolyabb youtube flv-ket VP8-akat is.. Ráadásul, amit zárójelbe írtál, a memóriát, az sem a "sajátja" hanem abból a 2Giga rendszermemóriából csípi le magának. Ettől függetlenül tudsz venni bele egy korrektebb kártyát, de újabb, komolyabb játékokhoz ma már a procija is hattyú, még akkor is, ha főleg a kártya/ák dolgoznak.


Mielpőtt félreérted: NEM fikázni akartam a konfigodat, vagy nem tudom ez kié. Egyszerűen így, ebben a formában szívás. Talán még egy Quake Live-ot sem képes eljárókereteztetni..

2012. júl. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hzardteam mit hogy nefog rajta futni a san andreas te normalás vagy??? intel penitum 4 2.8 ghz és integrált 128 mb gépenn tökéletesen futott meg fut is ami single core-os.nemértem mért kell fikázni a más gépét,mert nincs nemtom milyen quad core-os meg nemtom mi.ha csak lenézed a más gépét akkkor nem kell irnod és kész vagy ugylátszik nincs más dolgod.inkább mennyél dolgozni jól kifáradsz és nemlessz keved mást fikázni!
2012. júl. 7. 03:04
 6/8 A kérdező kommentje:
fikázad a jó édes mamikádat!
2012. júl. 7. 03:05
 7/8 anonim ***** válasza:

4#. vagyok.

N. T. hazardt.:

GTA SA fullon elfut vele egy új VGA-val. Egyébként egy Celeron Dual-core 2GHz-n kipróbáltam, nem nagyon ment a VGA miatt. A Celeron Dual-core sokkal rosszabb, mint egy AMD Athlon 1 64 single-core 2,2GHz.

2012. júl. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2012. júl. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!