Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan kössem össze a upc...

Kickermonk kérdése:

Hogyan kössem össze a upc thomson mediaboxát a dvd lejátszóval?

Figyelt kérdés
Tehát adott a mediaboxon 2 scart bemenet. 1ik a tv-hez, a másik a dvdhez. (külön fel is van tüntetve melyik melyikhez kell). Na én szépen beledugdostam, a tv kifogástalanul működik is, viszont képtelen vagyok a dvdt működésre bírni. A neten azt olvastam hogy vannak olyan upc távirányítók amiken van külön DVD gomb, viszont az enyémen nincs, ezen csak a upc, illetve a tv között lehet váltani. TV-n sávváltásnál ugyanúgy semmi. Olvastam hogy a philips mediaboxok távirányítóján van DVD gomb, de az enyémen nincs, valaki akinek esetleg hasonló doboza van, elmagyarázhatná mit és hogyan kell mert nagyon butának érzem magam. Köszönöm!

2012. júl. 4. 18:36
 1/1 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam box nélkül, akkor sem működött, úgyhogy valószínűleg tönkrement a dvd lejátszó.
2012. júl. 4. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!