Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szabad laptopon sokat játszani?

Szabad laptopon sokat játszani?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdés, hogy szabad-e laptopon játszani.

Melegedni melegszik, de hűti is magát általában.

szóval... nem lesz valami baja, hogy romlik a teljesítménye, vagy elolvadnak a dolgok benne, vagy valami?

Aggódjak?

Acer laptop egyébként


2012. júl. 4. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha bírja játssz nyugodtan rajta, én is játszok laptopon van h órákat ha nincs semmi jobb dolgom. Kibírja simán, semmi baja nem lesz.
2012. júl. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2012. júl. 4. 17:25
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyébként neked melegszik?
2012. júl. 4. 17:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Melegszik, de nem vészesen. sosem melegedett még túl
2012. júl. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 titán1234 válasza:
Szerintem is nyugotan játsz én is és haverom is játszik akkár órákat is fps autos stb. és nem let semmi baja melegedni melegszik de nekem csak akkor ált le a laptopom mikor öt napja ment. Én azt tanácsolom szerezbe ehy laptop hütöt és semmikép ne legyen ágyon paplanon ahol leszigeteli a szelöző nyilásokat remélem segitetem.
2013. márc. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha jól tudom, ha túlmelegszik, akkor kikapcsolja magát. De nem biztos. :)
2014. máj. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!