Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem tudom elindítani a cs...

Nem tudom elindítani a cs 1.6-ot steam-mal. Többi lennt. (? )

Figyelt kérdés
Tegnap működött. (tegnap raktam fel az egészet) Ma pedig belépek a steam-ba el akarom inditani a cs 1.6 ot és ezt irja ki: a játék előkészítése utána pedig azt hogy: steam- hiba ez a játék jelenleg nem elérthető , kérjük próbáld meg ujra máskor. Most mit tegyek?? :OO Letöröljem és rakjam ujra az egészet? Köszi előre is a választ. (Ja és a counter strike anthologyt vettem meg)

2012. júl. 4. 12:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

A keresőben keress rá:


Steamapps


Ha megvan, akkor menj egyel vissza a fenti részen (tehát ahol kiírja hogy :C\Program Files\.........) és eljutsz a STEAM mappához.

2012. júl. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
ÁÁ nemmegy de azért köszi h megpróbáltatok segiteni :( :S
2012. júl. 4. 16:46
 13/17 anonim ***** válasza:

Nincs mit, remélem megjavul a jövőben!


[Egyesszámban segítettem :D]

2012. júl. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Ja tevoltál mindig?? Akkmúgy letöröltem az egészet és majd ujrarakom... ://
2012. júl. 4. 20:14
 15/17 anonim ***** válasza:

Hát, akár az is megoldhatja a problémát.


Ettől biztos nem lehet a probléma, de le tudnád íni a konfigodat kérlek?

2012. júl. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Szia nemtom leirni aztse tom h holvan :SS Megpróbáltam ujrarakni de valami olyat ir ki hogy felül kell irni a steam mappát . Engem már nemérdekel ez a szar hát nemigaz hogy 5000-et kidobtam ilyen szaré -_-" Jáccok ns en engem nemérdekel :(
2012. júl. 5. 10:37
 17/17 anonim ***** válasza:

Jajj ne hisztizz már! :D Lány vagy? :D

Ne hallass az előző segítődre, csak hülyeségeket ír!


Ne törölj és nevezz át semmit az ég világon, ha új steam, akkor alap configod van, azzal meg nem lehet probléma.


Szóval kezdjük szépen előröl.

Töröld az egészet így! : Startmenü -> Beállítások -> Vezérlőpult -> Programok telepítése törlése -> itt keresd ki a 'Steam' programot és töröld.

Ha megvan újra telepítsd fel, mostmár nem kellene hogy felül írja a steam mappát, mivel nincs, de ha mégis írja, nyugodtan engedd, hogy felülírja.


Ha megakadtál, írj ide, vagy privátban.


Jó játékot. :)

2012. júl. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!