Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan kell crackelni a sims2...

Hogyan kell crackelni a sims2 paloták és parkok cuccot?

Figyelt kérdés
Régen tudtam ezt crackelni de mára elfelejtettem, megvan a crack mappa amiben ott van az exe fájl de azt hova másoljam ?
2012. júl. 4. 10:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Crack mappában, a C:/ program files --> és ott ea vagy electronic arts mappa, és ott sims. Majd pedig felülírod.
2012. júl. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nekem nincs ott electronic arts mappa :S ezért nem értem.

Nekem itt van :

Program files (86x)---> EA games ---> The sims 2

ide másoltam de nem kérte h írjak felül bármit is :S és ugyan úgy kéri a lemezt :S

2012. júl. 4. 11:06
 3/8 Pj0tr ***** válasza:

A The Sims 2-t nem kell crackelni...

Gondolom miután megvetted és otthon kibontottad a lemezt volt benne egy kód. Használd azt...

2012. júl. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Gondolom, ha van Crack mappája, akkor nem eredeti neki, és nincs kódja!


A SIms 2 mappába még milyen mappák vannak?

2012. júl. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

CsBin

Support

TSBin

TSData


Ezek vannak benne.

2012. júl. 4. 12:06
 6/8 anonim ***** válasza:
nézd meg, hogy a mappákban van e valamilyen exe fájl! ha van, akkor oda másold, és felül fogja írni
2012. júl. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem értem mért nem megy a crackelés mindegyikben volt valami exe fájl ezért mindegyikbe bemásoltam de sehol nem kérte h írjam felül.
2012. júl. 4. 13:08
 8/8 anonim válasza:
a crack mappából kimásolod az exe. fájlt és bemásolod a tsbin-be.és akkor elvileg kérdeznie kéne,hogy felülírod-e és igen.és ennyi
2012. szept. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!