Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Facebookon már tényleg meglehe...

Facebookon már tényleg meglehet nézni, hogy ki nézte meg aznap az adatlapom?

Figyelt kérdés
De anno azt olvastam, hogy a nem raktározzák el, hogy mikor kinek nézem az adatlapját. És ha meglehet nézni, akkor csak azt, hogy aznap ki nézte meg? Vagy azt is, hogy az előző napokban is?
2012. júl. 4. 00:12
 1/6 A kérdező kommentje:
Most láttam, hogy az egyik ismerősöm használta és elvileg bevált. Ez most komoly?
2012. júl. 4. 00:14
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem hogy meglehet nézni, de 10 000 $ kapsz minden eggyes ellenörzés után. Csak azért mert M.Zuckerberg ilyen jó fej, hogy szét osztja a vagyonát!


Ha le esett mit mondtam ezzel, akkor még annyit hogy a fogtündér sem létezik!

2012. júl. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne hallgass rá, persze, hogy meg lehet nézni. Meg van röntgen alkalmazás is mobiltelefonra, amivel átlátsz mások ruháján. És igen, a húsvéti nyúl tényleg létezik!


És amikor megkeresnek Nigériából emailen, hogy többmillió dollárt örököltél, az teljesen igaz. Továbbá amikor jön a cigány rézgyűrűvel a kezében, és azt mondja, igázi árány, vedd meg nyugodtan, tényleg aranyból van. És a fészbúkon meg lehet nézni, ki nézte az adatlapodat.

2012. júl. 4. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ma 6:20 xDDDDDDD

Kitalálnak mindenféle alkalmazást, jól becsapják az embereket és küldik a reklámokat. Lehet, hogy valami bonyolult "kocka" módszerrel meg lehet oldani, de nagyobb a valószínűség, hogy nem lehet.

2012. júl. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

lagsoft.biz

meglehet nézni..

2012. júl. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet.
2012. júl. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!