Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » PC-m lassúsága vajon mitől?

PC-m lassúsága vajon mitől?

Figyelt kérdés

Gépem adatai:

memória: 4GB RAM (2db 2GB-os dual channelben)

Proci: Intel s1155 Core i7 - 2600K 3.40Ghz

Videokártya: MSI HD 6850 1GB

OS: Windows 7 32 Bit

Rendszeresen karban van tartva(vírus/kémprogram/trójai nincs a gépen- töredezettség mentesítve 4naponként), én is Informatika szakon vagyok, és minden lehetséges problémán gondolkoztam de semmi ötletem nincs, hogy miért lassult be a gép. Kb 1 hónappal ezelőtt 1-3másodperc volt sleep mode-ból való felállás, most van hogy 15-20 másod percbe is bele telik és nincs program ami futna. Minden játék eddig 150 FPS+ban ment ez most is megvan, de van hogy akad néha a hang. Valami a software-el lehet a probléma, ha bármi tapasztalatotok van ilyen téren, megoldások, tanácsok várom őket. Köszi előre is! :)


2012. júl. 3. 08:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán érdemes lenne megnézni a merevlemezt milyen állapotban van, ha szoftveresen rendben van, akkor valami hardver hiba lehet.
2012. júl. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Több probléma is lehet-> felment valami driver vagy frissítés vagy feltoltál valami progit ami elveszi a memóriát. futtatásba->msconfig: szedjél ki mindent az automatikus indításból hogy úgy mi történik, ccleaner, widnwos doctor, advanced syscare-> van 50000 tisztító progi szedj le néhányat és futtasd le. vannak még installáló progik amik regisyt ből system tehát mindenhonnan kitörlik a porgit ebből is szedj le egyet és törőld a felesleges cuccokat. ha még mindíg szar akkor vagy rendszer vissza állítás vagy újrahúzás, vagy a driver gyártód wqeblapján lehet találni némelyiken rendszer optimalizáló progikat
2012. júl. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2. válasz adó vok még-> everestben van rendszer stabilitás teszt, hdd-> meg sentinelt
2012. júl. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben ezeket kipróbálom köszi, és hardware hiba nem nagyon hiszem mert 2 db 1 terrás HDD van benne, ami zsír új. (Nincs túl terhelve :)) )
2012. júl. 3. 10:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!