Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy 7,44 GB (F1 2011) játékot...

Egy 7,44 GB (F1 2011) játékot rátudok valamilyen módon tenni egy 4,7 GB-s DVD+RW-re?

Figyelt kérdés
a nagyobb GB-s cd-im már teli vannak,de most nincs pénzem se meg kedvem se venni így valahogy rá tudnám tenni erre a játékot?előre is köszi

2012. júl. 2. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem.


Felbonthatod két darabra, és ki lehet írni 2 lemezre, de a használathoz fel kell másolni a két darabot, majd összeilleszteni, hogy megkapd az eredeti iso-t. Azt még mountolni kell, és utána telepíteni.

2012. júl. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hogyne tudnád, összetömöríted az .iso képfájlt. Lehet, hogy nem 5 perces folyamt lesz, de 7zip tutira megbírkózik vele.
2012. júl. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm és akk lenne még egy kérdésem fifa 11-ez az hogy egyik haverom még tavaly adta a cd-t megvan a 12 is csak xboxra és ott nem megy online így feltettem rákattintok és kiírja hogy játék játékbeállítás kilépés rá megyek a játékra és kb egy perc múlva feldobja hogy tegyem be az eredeti cd-t de ugye az nekem nincs meg és így az lenne a kérdésem hogy honan tudom úgy letölteni lehet fifa 10 vagy 12 is mindegy csak hogy tudja játszani?
2012. júl. 2. 19:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!