Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptophoz drivert valaki?

Laptophoz drivert valaki?

Figyelt kérdés
Toshiba satellite l750d-16k kellene driver. Nem érzékeli a vezetékes netet, valaki tudna egy linket?
2012. júl. 2. 09:50
 1/6 anonim ***** válasza:
support1.toshiba-tro.de/tedd-files2/0/lan-20120315081940.zip
2012. júl. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi, de lan van már rajta.
2012. júl. 2. 10:16
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor pontosítsd, mit értesz az alatt, hogy nem érzékeli a vezetékes netet.

Konkrétan mi a probléma?

Eszközkezelőben van valahol sárga felkiáltójel, minden eszköz megfelelően működik?

Routerről megy a net vagy modemről, kapcsolat be van állítva?

2012. júl. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
konkrétan a hibát nem tudom csak amit mondtak nekem is,(sajnos nem értek hozzá) hogy a gépre már fel van telepitve a lan viszont még nem találtak hozzá olyan drivert ami telepitené a vezetékes nethez való cumot.vezetékes netet nem érzékeli és ehez kellene valami driver
2012. júl. 2. 11:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Lan=vezetékes hálózat egyszerűsítve, tehát azt tanácsolom, hogy keress egy hozzáértő barátod, mert ennyi infóból nem lehet megmondani a baj.
2012. júl. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
már nála van a gép. keresgéli még drivert...gondoltam vkinek volt ilyen gondja és hamarabb lehet majd találni de köszi mindent.
2012. júl. 2. 11:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!