Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért hibás a kiírt film?

Miért hibás a kiírt film?

Figyelt kérdés

Néhány filmet kiírtam a nero8al, Xvides filmek voltak. Nem értek a kiterjesztésekhez, formátumokhoz, de milyen típusú formátummal dolgozik a nero?


Amit kiírtam filmeket a kép minősége nem lett túl jó, jó pár jeleneten elszineződés, csíkos kép van, nem vészes, de elég zavaró.



2012. júl. 1. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne kavarj a szar Nero-val. Nagy felesleges dög mamlasz program.


Itt van ez:

[link]

Adat DVD és kész. Ha ezzel sem lesz jó, majd akkor megvizsgáljuk a dolgot.

2012. júl. 2. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Sokat segítettél, eddig kiírtam 3 filmet, úgy tűnik ezek működnek, nagyon király kis program, a neroval sokat szenvedtem, de ez remek.

Remélem a többit is ki tudom írni, +os 4,7GBs DVDre írtam, remélem jó lesz majd.

2012. júl. 2. 11:23
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak egy a bökkenő, az asztali DVD lejátssza, de a gépen már nem tudom...
2012. júl. 2. 11:28
 4/5 A kérdező kommentje:
ááá, a fenébe, nem jó, egyes jelenetek kimaradnak, fennakad a kép és pár másodperccel később folytatja...szerintem hagyom a fenébe az egész írást és veszek egy külsőleges merevlemezt amire átmenthetem a filmeket.... vagy tudnál esetleg megoldást erre?
2012. júl. 2. 14:56
 5/5 anonim ***** válasza:

Milyen lemezre akarsz írni és milyen a kiírandó film(ek) formátuma? (Az Xvid csak codec.)

Sejtésem szerint .avi fájlok. Jobb gomb a filmen; Tulajdonságok és itt megtalálod.

2012. júl. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!