Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem jelenik meg a böngésző...

Nem jelenik meg a böngésző ablaka, "kimegy" oldalra, ha rákattintok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A Firefoxról van szó, már töröltem is és újra telepítettem, de semmi nem változott:

Amikor megnyitom, ott van a tálcán, de ha rákattintok, hogy bejöjjön az ablak, akkor azt látom, hogy tök gyorsan kimegy balra, de nem látom a képernyőn. Már próbáltam azt is, hogy jobb egérgombbal rákattintok a tálcán, hogy "Előző méret" meg "Teljes méret", de semmi, ugyanúgy nem jön be! Az "Áthelyezés sem működik, mivel nem tudom "megfogni" a böngésző ablakát.

Mit csináljak??



2012. júl. 1. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Fertőzés, vírusirtó lefuttattása után tölts le másik Firefoxot, vagy Chrome-t.
2012. júl. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szinte kizárt, hogy vírus legyen rajta. Ez tegnap óta van így, és tegnap telepítettem az XP-t (formáztam is a meghajtókat). Mielőtt felmentem volna az internetre a rendszer telepítése után, telepítettem a NOD32-t. Utána töltöttem le a Mozillát, és először jó volt, de utána "kiment" oldalra és nem jön vissza.
2012. júl. 1. 19:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Futtass le online scannert, mert ez valami rejtőzködő vírus lehet.

[link]

2012. júl. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Zsurtorta999 válasza:
Ha Windows 7-ed van, használd a Win+jobbra/balra kombinációt (lehet,hogy többször meg kell nyomni), miután elindítottad a böngészőt (nembaj, ha ugye nem látszik, csak a tálcán legyen megnyitva). Nekem is ez a problémám volt, de ez visszahozta az ablakot.
2016. márc. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!