Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a (nem is olyan...

Mi lehet a (nem is olyan nagy) baj?

Figyelt kérdés
Nemrégiben kaptam egy Hp laptopot(Intel core i5, 6 GB ram, 500 gb vinyó)és egy radeon 6470-es található benne, illetve van benne egy integrált Intal HD 3000 is. Elég erős gép, de mégse viszi úgy a játékokat, ahogy azt elvárná az ember(nem Crysis 2-őzni akarok ultra beállításokkal 60 fps-el)de pl: a GTA IV csak full minimumon megyeget 20-25fps-t, NFS Run in full minimumom 20 fps.Összefoglalva, hogy lehetne többet kicsikarni a gépből, hogy egy közepesen menjenek a fent említett játékok?

2012. júl. 1. 01:34
 1/6 anonim ***** válasza:

1. Mekkora a kijelző felbontása?


2. Honnan és milyen video driver van telepítve?


3. Akkumulátorról vagy hálózatról próbálkozol?

2012. júl. 1. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

-1366x768

-Szedtem le több ATI-s videókártya drivert, de több is azt írja ki, hogy nem találja az eszközt(videókártyát)

-Természetesen töltésről megy, akkumulátor kiszedve

2012. júl. 2. 10:55
 3/6 A kérdező kommentje:
A videókártyát próbáltam átállítani, de sehol se találtam ilyen funkciót. A HP oldalán van egy leírás ( [link] ezek szerint rendelem hozzá minden programhoz a "nagy teljesítmény" opciót. Lehet hogy ez a furcsa, kettős videókártyás dolog a probléma?
2012. júl. 2. 10:57
 4/6 anonim ***** válasza:

Szinte biztos, hogy ez a probléma, de ennek elvileg automatikusan mennie kéne. Azért kérdeztem, hogy milyen driver van fent, mert attól függ, hogy éppenséggel működik-e.


Menj fel a HP honlapjára, keresd ki a gépedet típus szerint, és onnan töltsd le a drivert, amit hozzá listáznak. Akkor is, ha jóval régebbi, mint ami az AMD honlapján van fent. Azzal jónak kell lennie. Telepítés előtt a most fent levőt takarítsd ki alaposan.

2012. júl. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyilván "mobile" cuccok vannak laptopba. Ettől ne várj olyan sokat :S
2012. júl. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De nem létezik, hogy csak ennyit tudna :S
2012. júl. 4. 01:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!