Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka. Mit tegyek?...

Mi lehet az oka. Mit tegyek? (folyamatosan telepíti a frissítéseket is. Ez lehet ok? Megállíthatom ebben?

Figyelt kérdés
nem tudom a gépemet rendesen használni.A C meghajtó folyamatosan megtelik.hiába törlöm a programokat, amikre nincs szükségem, nem használ.2 hónappal ezelőtt elmentettem linkeket.most már magát a mappát, amiben a linkek vannak, nem tudom megnyitni.Arra hivatkozik, hogy a mappa tartalma sérült.A facebookon nem látom az üzeneteket, írni sem tudok.nem tölti be őket.
2012. jún. 30. 23:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Először is a Face chat most sokaknak szar.

Aztán... ha reggel bekapcsolod a géped és úgy hagyod (nem nyúlsz hozzá), akkor estére már kevesebb hely van? Ha igen, az simán lehet vírus.

2012. júl. 2. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm!másoknak mia véleménye erről?
2012. júl. 2. 12:50
 3/5 Argloss ***** válasza:

Sok program gyorsítótáraz, frissít, készülnek visszaállítási pontok, a letörölt programok után meg marad néha felesleg is, szóval a hely az látszólag magától is tud fogyni nem feltétlenül vírus.

A sérült fájlok merevlemez hibára utalhatnak, legalább a Windows beépített hibakeresőjét futtasd le.

A facebook üzenetek nem feltétlenül a géped hibájából elérhetetlenek, inkább facebook hiba szokott lenni...

2012. júl. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Újratelepítés megoldja.
2012. júl. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM!
2012. júl. 6. 19:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!